STUUDIOST
STUUDIOST

ARHA on Tallinnas tegutsev sisekujundusstuudio, kus loome unikaalseid ruumi- ja sisustuslahendusi lähtuvalt kliendi vajadustest ja soovidest.

ARHA loojate ja sisekujundajatena omame pikaajalist kogemust valdkonnas ning laia rahvusvahelist koostöövõrgustikku, mis võimaldab meil pakkuda terviklikku ja kordumatut disaini igale maitsele. Meie jaoks on iga projekt, olenemata selle ulatusest või eelarvest, oluline väljakutse loomaks läbimõeldud ja toetavat keskkonda nii era- kui ka äripindadel.

Meie eriliseks kireks ja kutsumuseks on erilahendusmööbel – koostöös parimate tootjatega meilt ja mujalt saame pakkuda kvaliteetseid ja ajale vastupidavaid lahendusi, mis muudavad iga ruumi kordumatuks ja funktsionaalseks.

Täiuslik ruum saab sündida vaid vahetu kommunikatsiooni läbi, inimeselt inimesele. Seetõttu väärtustame kõrgelt personaalset kontakti nii klientide kui ka koostööpartnerite suunal, et saaksime luua keskkonna, mis toetab ja tõstab selles viibijat.

Sisustamine võib olla paljudele stressirohke protsess, kuid omalt poolt teeme kõik endast oleneva, et see oleks vastupidiselt nauditav ja põnev teekond, igal sammul.

Toetame Sind oma loovate ideede, tehniliste teadmiste ja valdkonna parimate tegijate võrgustikuga. Ükskõik, kas oled ehitamas uut ärihoonet või planeerimas kodus värskenduskuuri – 

võta meiega ühendust.